6

PokemonGO na Windows

PokemonGO na Windows

JAK ODPALIĆ POKEMON GO NA WINDOWS?

  1. Kliknij TUTAJ
  2. Na stronie pobierania kliknij POBIERZ
  3. Postępuj zgodnie z informacjami zawartymi na stronie.
  4. Pobrany zostanie instalator, po odpaleniu rozpocznie się pobieranie i instalowanie emulatora Androida, służącego do uruchamiania gier z Androida na PC!

pokemon-go_triade PokemonGO na Windows

Jak grać w Pokémon GO na windowsie?

  1. Wystarczy pobrać najnowszą wersję emulatora z linku powyżej.  Odinstalować poprzednią wersję jeśli takową posiadamy.
  2. Po zainstalowaniu, można zobaczyć Pokémony GO w dziale Trending Apps lub wpisz je w pasku wyszukiwania, aby uzyskać oficjalną aplikację, która pochodzi z Google Play.
  3. Następnie kliknij ikonę Lokalizacja / Mapa na pasku po lewej stronie. Możesz też kliknąć na mapie w pobliżu swojej rzeczywistej lokalizacji lub poszukać innej popularnej lokalizacji. Po dokonaniu wyboru kliknij pomarańczowy przycisk Play, w prawym dolnym rogu. Uwaga: W niektórych przypadkach instalacji emulatora jest możliwość że nie będzie zainstalowanego Fałszywego GPS , wtedy można go zainstalować z Google Play.
  4. Otwórz Pokémon GO i  GRAJ ! Można użyć klawiszy W, A, S, D na klawiaturze, do poruszania się na mapie. Przytrzymaj klawisz SHIFT i użyj klawiszy WASD, aby uruchomić!

Radzimy nie korzystać z własnego konta GOOGLE PLAY jeśli takie posiadamy, tylko utworzyć nowe. W niektórych przypadkach istnieje ryzyko że dostaniemy bana na konto, wtedy zakładamy nowe 😉

Easy-way-to-Install-and-Play-Pokemon-GO-on-PC-with-BlueStacks-860x435

6 Komentarze

  1. Pobrałem, zainstalowałem, zrobiłem wszystko tak jak tu pisze…i jest SUPEEERRR. Siedzę w domu przed kompem i zbieram pokemonki 😀 Baja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *